zayıflama korsesi bayan

Zayıflama Korsesi Bayan

Moda

%100 doğal latex kumaştan üretilmiştir. 4 adet çelik balen korse kullanılırken dik durmayı ve postürünüzü düzeltmenizi sağlar. Kalın metal agraflar ince agraflı korselerde olduğu gibi zorlandığında yerinden çıkmaz ve yamulma olmaz, son derece sağlamdırlar.

zayıflama korsesi bayan
zayıflama korsesi bayan

Latex korsemizin iç kısmında 100% doğal lateks bulunmaktadır.
Korsemizde bulunan 4 adet çelik balen korse takılıyken dik durmanızı ve postürünüzü düzeltmenizi sağlar.

Kalın metal agraflar ince agraflı korselerde olduğu gibi zorlandığında yerinden çıkmaz ve yamulma olmaz, son derece sağlamdırlar.
Korse takıldığında bel kısmında 1-2 beden incelme sağlar ve düzenli kullanımla belinize kum saati görüntü kazandırır. Ayrıca sırt kısmı kapalı olduğu için bu bölgedeki taşma riski ortadan kalkar.

Günlük 8 saatten fazla ve gece uyurken asla kullanılmamalıdır.
İçerisindeki çelik balenler paslanma yapabileceğinden ürünün yıkanmayıp yalnızca nemli bir bezle silinmesi gerekmektedir.
Korse çıplak tene değil, bir atlet üzerine giyilmelidir.
Korseyi her zaman aşağıdan yukarıya doğru takmaya başlayınız.

Bel bölgenizin en ince yerinden mezurayı sıkmadan cm olarak ölçü alabilir ve aşağıdaki tablodan bedenizi görebilirsiniz. (Diğer model korselerde olduğu gibi 1 beden küçük almayınız, bu durumda korse kapanmayacaktır.)
Tablomuz korselerinizi daha uzun süre ve daha fazla incelme sağlayana kadar kullanmanız için ilk sıradaki kopçaya 10-20 cm önden boşluk kalacak şekilde hazırlanmıştır.

Zayıflama korsesi bayan

0 0 votes
Puan verin
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments